U organizaciji Općinske organizacije Žene SDA, 11. jula s početkom u 19:45 h, održat će se Mirna šetnja u bijelom u znak sjećanja na žrtve Srebrenice.
Budite oni koji pamte i ne zaboravljaju. Mirnom šetnjom želimo prenijeti poruku suosjećanja, podijeliti bol s porodicama žrtava genocida u Srebrenici, podsjetiti i poručiti da se nikome, nigdje i nikada više ne ponovi Srebrenica. Odvojite dio svoga vremena da skupa pokažemo da Stolac ne zaboravlja!





