Zbog izvođenja radova na vodovodnoj mreži, 5. 2. 2021. godine u vremenskom periodu od 8 do 12 h, doći će do nestanka vode u određenim dijelovima grada.
Kako su nam kazali u Javnom komunalnom preduzeću Vodovod Stolac, radovi će biti izvođeni u Ulici Kneza Domagoja. Iz JKP Vodovod građane mole za razumijevanje.
N.B.





